1 950 000 PLN (4 535 PLN / m2)

Nowa Cena! Aparthotel/Pensjonat

Hotel/Pensjonat na sprzedaż,
Szklarska Poręba, Wesoła

Kontakt z agentem: Wrocławskie Nieruchomości
Opis nieruchomości

Istnieje możliwość wejścia w spółkę celową z innym inwestorem. Do wglądu udostępniam również przykładowe dane z excela, określające zwrot z inwestycji.

Na sprzedaż!
Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym Centrum Szklarskiej Poręby przy ul. 1 Maja. Z pensjonatu rozpościera się widok na szczyt górski - Szrenicę.
Budynek: Nieruchomość z 1980r. Początkowo pełnił rolę pensjonatu wypoczynkowego dla Wojska Polskiego, obecnie po wykupieniu od WP znajduje się w prywatnych rękach.

Modernizacja: Budynek w 2010r. Przeszedł kompleksową modernizację z zewnątrz. Na budynek została nałożona nowa termoizolacja, docieplony wełną mineralną, pokryty tynkiem oraz farbą. Wymieniono całe poszycie dachowe, położono dachówkę cementową. Zostały wymienione również wszystkie okna na nowe PCV. Podczas remontu rozprowadzono również nową instalację elektryczną, telewizyjną i komputerową.
Wewnątrz rozpoczęta została modernizacja pomieszczeń z podziałem według przygotowanego projektu na 16 niezależnych apartamentów, z których każdy z nich składa się z pokoju, przedpokoju oraz łazienki.
Według tego projektu kuchnia wspólna znajdować miałaby się na poziomie 0. Istnieje również możliwość podziału na mikrokawalerki - każdy apartament z prywatną łazienką oraz aneksem kuchennym.

Położenie: Nieruchomość położona 30m od głównej ulicy co zapewnia spokój i ciszę, a jednocześnie bezpośredni dostęp do licznych punktów usługowych takich jak restauracje oraz okoliczne atrakcje m.in. wyciąg narciarski w bezpośrednim sąsiedztwie. Wzdłuż działki płynie spokojny strumyk przez, który można zbudować kładkę na drugą stronę, gdzie znajduje się park ze szlakami dla miłośników pieszych wędrówek. Ulica 1 Maja obecnie przechodzi przebudowę, która przewiduje zamknięcie ulicy dla ruchu ulicznego kosztem zrobienia deptaku na wzór Krupówek z Zakopanego.

Nieruchomość o powierzchni 430m2 na, którą składa się 9 kondygnacji położona jest na działce o powierzchni 957m2, która bezpośrednio łączy się z działką o powierzchni 667m2. Działki zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego posiadają oznaczenie MP/U1 - tereny zabudowy mieszkaniowo-pensjonatowej lub zabudowy usługowej do wysokości zabudowy 12m dla zabudowy mieszkaniowo-pensjonatowej oraz do 15m dla usługowej. Daje duże możliwości rozbudowy np. rozbudowa/powiększenie obecnego obiektu, budowa kolejnego obiektu lub np. restauracji w osobnym budynku.
Obie działki oraz obiekt sprzedawane są razem.

Media: gaz, kanalizacja, prąd, woda

Szklarska Poręba - największa stolica klimatyczna Dolnego Śląska. Warunki klimatyczne miasta porównywalne są do walorów miejscowości alpejskich położonych na wysokości 2000 m n.p.m.
W ostatnim czasie miejscowość prężnie się rozwija i rozbudowuje. Bliskość Wrocławia oraz granicy z niemcami sprawia, że coraz częściej miejscowość stanowi bazę wypadową dla w/w mieszkańców.

Więcej informacji pod numerem telefonu 793-534-007

* Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa
Kontakt z agentem

Wrocławskie Nieruchomości

Krzysztof Barszcz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.